flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Список осіб, відповідальних за доступ до інформації

 

Троценко Ірина Олександрівна, керівник апарату:

- забезпечує організацію у встановленому порядку доступу до публічної інформації, якою володіє Краснолиманський міський суд Донецької області, та систематичного ведення обліку документів, які містять таку інформацію;

- відповідальна за забезпечення належного виконання вимог Законів України «Про внесення змін до Закону України  «Про  інформацію» та «Про доступ до публічної інформації» суддями та працівниками апарату суду;

- здійснює контроль за виконанням наказу «Про затвердження Переліку відомостей, що становлять службову інформацію, та які можуть міститися в документах з організації діяльності суду» № 40-І від 30.10.2012 р.

Тел. (06261) 4-25-41

 

Куліш Вячеслав Миколайович, заступник керівника апарату суду, відповідальна за:

- ведення обліку запитів на інформацію, що надійшли до Краснолиманського міського суду Донецької області;

- обов'язкове розглядання всіх запитів на інформацію, що надійшли до суду, невідкладно в день одержання, або невідкладно в перший робочий день у разі надходження їх у неробочий час, та надавання для обов'язкового розгляду та подальшого руху голові суду.

Тел. (06261) 4-25-41

 Самойлов Олексій Володимирович, головний спеціаліст з інформаційних технологій, відповідальний за:

- систематичне та оперативне оприлюднення інформації про діяльність Краснолиманського міського суду Донецької області та прийняті ним рішення на офіційному веб-сайті в мережі Інтернет відповідно до вимог чинного законодавства.

Тел. (06261) 4-22-37, 4-15-55

 Мельничук Дарина Володимирівна,консультант суду (по роботі з персоналом), відповідальна за:

- доведення тексту наказу  «Про затвердження Переліку відомостей, що становлять службову інформацію, та які можуть міститися в документах з організації діяльності суду» № 40-І від 30.10.2012 р. до відома суддів та працівників апарату.

Тел. (06261) 4-22-37, 4-15-55