flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Реалізація проекту щодо обміну електронними документами між судом та учасниками судового процесу

ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

 

        НАКАЗ

 

31 травня 2013 року                                  м. Київ                                        72   

       

Про реалізацію проекту щодо обміну електронними документами між судом та учасниками судового процесу

 

         Відповідно до статей 145, 146, 147 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", Положення про Державну судову адміністрацію України, затвердженого рішенням Ради суддів України від 22 жовтня 2010 року                       № 12, рішення Ради суддів України від 29 лютого 2008 року № 38 щодо створення Єдиної судової інформаційної системи, та з метою забезпечення своєчасного отримання учасниками судового процесу (кримінального провадження) повісток, повідомлень та інших документів під час розгляду судових справ,

НАКАЗУЮ:

 

  1. Запровадити у місцевих та апеляційних судах загальної юрисдикції з 17 червня 2013 року порядок щодо обміну електронними документами між судом та учасниками судового процесу (кримінального провадження) із застосуванням автоматизованої системи документообігу суду відповідно до Тимчасового регламенту обміну електронними документами між судом та учасниками судового процесу, затвердженого наказом Державної судової адміністрації України від 07 вересня 2012 року № 105.
  2. Керівникам апаратів судів згідно з пунктом 1 цього наказу оприлюднити на веб-сайтах судів, а також інформаційних стендах (дошках об’яв) в приміщеннях судів інформаційні повідомлення про початок реалізації проекту щодо надсилання судом електронних документів учасникам судового процесу (кримінального провадження).
  3. Управлінню організаційного забезпечення діяльності Державної судової адміністрації України надіслати наказ до апеляційних судів, територіальних управлінь Державної судової адміністрації України та до адміністратора автоматизованої системи документообігу суду.
  4. Начальникам територіальних управлінь Державної судової адміністрації України надіслати наказ до місцевих судів.
  5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Положишника В.В.

     Голова                                                                             Р. Кирилюк

 

 

 

ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

 

НАКАЗ

 

14 червня 2013                                  м. Київ                                                  81              

                                                   

Про внесення змін

до наказу ДСА України

від 31 травня 2013 року № 72

 
        

         На часткову зміну наказу Державної судової адміністрації України                    від 31 травня 2013 року № 72

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Пункт 1 наказу Державної судової адміністрації України від 31 травня 2013 року № 72 «Про реалізацію проекту щодо обміну електронними документами між судом та учасниками судового процесу» викласти в новій редакції:

«Запровадити в місцевих та апеляційних судах загальної юрисдикції             з 17 червня 2013 року обмін електронними документами між судом та учасниками судового процесу (кримінального провадження) із застосуванням автоматизованої системи документообігу суду відповідно до Тимчасового регламенту обміну електронними документами між судом та учасниками судового процесу, затвердженого наказом Державної судової адміністрації України від 07 вересня 2012 року № 105, за виключенням положень стосовно надсилання до суду електронних документів учасниками судового процесу (кримінального провадження).

  1. Керівникам апаратів судів згідно з пунктом 1 цього наказу оприлюднити на веб-сайтах судів, а також інформаційних стендах (дошках об’яв) у приміщеннях судів інформаційні повідомлення про початок реалізації проекту щодо надсилання судом електронних документів учасникам судового процесу (кримінального провадження).
  2. Управлінню організаційного забезпечення діяльності Державної судової адміністрації України надіслати наказ до апеляційних судів, територіальних управлінь Державної судової адміністрації України та до адміністратора автоматизованої системи документообігу суду.
  3. Начальникам територіальних управлінь Державної судової адміністрації України надіслати наказ до місцевих судів.
  4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Положишника В.В.

 

 

Голова                                                                                  Р. Кирилюк