flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

“Уроки справедливості” відбулися у Ярівській ЗОШ

14 травня 2019, 11:27

13 травня в Ярівській ЗОШ І - ІІІ ступенів Лиманської міської ради Донецької області відбулися одразу три «Уроки справедливості» для учнів 2, 3, 4 і 5 класів, які провів представник Краснолиманського міського суду Донецької області суддя-спікер Олександр Мірошниченко.

Під час уроків школярі переглянули мультфільми про суд: "Слон проти Жирафи" та «Кінь проти хом’яків». Діти спробували себе у ролі суддів та чесно вирішили спір.

Ведучий звернув увагу дітей на те, що усі різні і у кожного є різні природні можливості, кожен може використовувати їх для свого блага як забажає. Кожен має право на життя. Це право важливіше за інші права і якщо виникає загроза для життя, права інших можуть обмежуватися. Підвів дітей до думки, що суперечки вирішуються по справедливості.

За результатами Уроку учні отримали наліпки членів #Клубу_Справедливці, диплом про участь класу в акції та сфотографувалися на згадку про проведений захід.

Проведення другої хвилі Всеукраїнської акції «Урок справедливості» ініційовано #Асоціацією_розвитку_суддівського_самоврядування__України (#АРССУ) за підтримки #Ради_суддів_України (рішення РСУ від 17.09.2018 №59). Захід здійснено в рамках реалізації грантового проекту «Підвищення обізнаності дітей з діяльністю судів» за підтримки Програми Агентства США з міжнародного розвитку (#USAID) «Нове правосуддя».

  

Суддя-спікер                                                            О.Мірошниченко