flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Проведення зустрічі з представниками безоплатної вторинної правової допомоги

11 червня 2019, 09:11

      07 червня 2019 року в приміщенні Краснолиманського міського суду Донецької області відбулася зустріч суддів з представниками  Регіонального центру з надання безоплатної вторинної  правової  допомоги  у Донецькій та Запорізькій областях.

      Директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної  правової  допомоги  у Донецькій та Запорізькій областях Павло Наливайко повідомив, що за 2018 рік центр видав 1154 доручення про надання безоплатної правової допомоги. З них, 24 доручення були видані на підставі ухвал суду.

        В ході зустрічі обговорювалися проблемні питання діяльності центрів безоплатної вторинної правової допомоги. Суддями було рекомендовано представникам центрів звернути увагу на оперативність явки захисників у судові засідання та якість підготовки документів, що надаються до суду.

     Крім того, Павло Наливайко повідомив, що актуальну інформацію щодо чергування адвокатів та кількість виданих доручень можна знайти на офіційному веб-сайті Регіонального центру  з надання безоплатної вторинної  правової  допомоги  у Донецькій та Запорізькій областях.

     Таким чином, було налагоджено діалог між суддями та представниками центрів щодо удосконалення подальшої співпраці.

 

Прес-центр суду