flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Обговорення результатів оцінювання роботи судів Донецької області

15 липня 2019, 10:57

    12 липня 2019 року у Краснолиманському міському суді Донецької області було обговорено результати оцінювання роботи судів Донецької області, яке проводилось Громадською організацією «Правозахисний центр «Ліга жінок – виборців» впродовж травня 2019 року. Опитування проводилось у 28 судах Донецької області за модулем «задоволеність громадян – учасників судових проваджень роботою суду».

     Представник ГО «Правозахисний центр «Ліга жінок – виборців», Тетяна Вергун,  за допомогою презентації  ознайомила суддів та працівників апарату суду з результатами оцінювання роботи судів Донецької області. Оцінювання проводилось за 5-ти бальною шкалою, де 1 «цілком ні» (найнижчий результат), а 5 «цілком так» (навищий результат). Зручність та комфортність перебування у суді, дотримання термінів судового розгляду, якість роботи судів Донецької області були оціненні на «5».  Доступність до суду, повнота та ясність інформації, якість роботи працівників суду були оцінені на «4» .

     Діяльність Краснолиманського міського суду Донецької області було оцінено на 4,56 бали, а саме:

  • Доступність суду – 4,31 бали;
  • Зручність та комфортність перебування у суді - 4,8 бали;
  • Повнота та ясність інформації - 4,46 бали;
  • Дотримання термінів судового розгляду – 4,51 бали;
  • Якість роботи працівників апарату суду - 4,51 бали;
  • Якість роботи судді – 4,82 бали.

    За даними опитування, яке проводилось судом у січні-лютому 2019 року діяльність суду було оцінено на 4,4 бали.

     Судом було враховані недоліки, побажання респондентів та покращено діяльність суду до оцінки «5» (4,56 бали).

   Також, Тетяною Вергун було оголошено рекомендації учасників судових проваджень та громадськості щодо покращення роботи судів. Головними побажаннями були запровадження посади консультанта для надання правової допомоги з процесуальних питань та покращення облаштування приміщень суду, збільшення місць для очікування та заповнення документів.

    Суддею-спікером Олександром Мірошниченко було висловлено побажання направити результати оцінювання роботи судів Донецької області до Адміністрації Президента України, Вищої ради правосуддя та Вищої кваліфікаційної комісії з метою отримання ними  повної та достовірної інформації про діяльність судів.

   На запитання судді Бєлоусова А.Є. щодо проведення вищезазначеного оцінювання по Україні, Тетяною Вергун було повідомлено, що на даний час проведено опитування в Донецькій та Луганській областях, а також планується проведення оцінювання ще в 13 областях України.

     По завершенню заходу Тетяна Вергун повідомила, що на електронну адресу суду буде направлено звіт по всім показникам вимірів якості з конкретними висновками та рекомендаціями щодо покращення роботи Краснолиманського міського суду Донецької області.

 

 

Прес-центр суду