flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Як отримати терміновий заборонний припис стосовно кривдника – роз`яснює суд

17 вересня 2019, 10:19

    Терміновий заборонний припис стосовно кривдника - спеціальний захід протидії домашньому насильству, що вживається уповноваженими підрозділами органів Національної поліції України, як реагування на факт домашнього насильства та спрямований на негайне припинення домашнього насильства, усунення небезпеки для життя і здоров’я постраждалих осіб та недопущення продовження чи повторного вчинення такого насильства

       Заяву про притягнення кривдника до адміністративної відповідальності та застосування щодо нього термінового заборонного припису можна подати до уповноважених підрозділів органів Національної поліції України.

         Зразок такої заяви Ви можете знайти на офіційному веб-сайті суду в розділі Прес-центр – Проект Вас чекають в суді за посиланням:https://bit.ly/2mm3MJ1.

      Нагадуємо, що терміновий заборонний припис як спеціальний захід протидії домашньому насильству може містити такі заходи:

  • зобов’язання залишити місце проживання (перебування) постраждалої особи;
  • заборона на вхід та перебування у місці проживання (перебування) постраждалої особи;
  • заборона в будь-який спосіб контактувати із постраждалою особою.

     Підставою винесення термінового заборонного припису є ініціатива поліції або заява постраждалої особи. Термін дії припису — до 10 діб.

 

     Прес-служба