flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Вищою радою правосуддя вирішено внести Президентові України подання про призначення Бєлоусова А.Є. на посаду судді Краснолиманського міського суду Донецької області.

13 листопада 2019, 09:50

  Суддя Краснолиманського міського суду Донецької області Бєлоусов Артур Євгенович, повноваження якого припинилися в листопаді 2018 року у зв’язку із закінченням строку, на який його було призначено Указом Президента України від 07.11.2013, успішно пройшов кваліфікаційне оцінювання на відповідність займаній посаді.

   Рішенням Вищої кваліфікаційної комісії суддів України його визнано таким, що відповідає займаній посаді, та рекомендовано для призначення на посаду.

   За результатами розгляду рекомендацій Комісії Вищою радою правосуддя не встановлено обставин, які відповідно до закону могли б бути підставою для відмови у внесенні Президентові України подання про призначення суддів на посади.

     12 листопада 2019 року Вища рада правосуддя вирішила внести Президентові України подання про призначення Артура Бєлоусова на посаду судді Краснолиманського міського суду Донецької області.

 

    Прес-центр суду