flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Судді Краснолиманського міського суду взяли участь у Судовому форумі

18 грудня 2019, 09:31

Асоціація розвитку суддівського самоврядування України #арссу за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру, Норвезької ради біженців в Україні, Проекту Європейського союзу «Підтримка реформ юстиції і правосуддя в Україні (ПРАВО-JUSTICE)», ЮНІСЕФ в Україні провела унікальний захід – Судовий Форум, який пройшов 12-13 грудня 2019 року у місті Святогірськ Донецької області. 

 

В роботі форуму взяли участь судді Верховного Суду, Вищого антикорупційного суду, представники міжнародних організацій, Ради суддів України, Державної судової адміністрації, Національної школи суддів України, судді різних інстанцій і юрисдикцій м. Київ, Донецької, Луганської, Дніпропетровської, Харківської, Полтавської, Львівської, Тернопільської, Херсонської областей.

 

Від Краснолиманського міського суду Донецької області взяли участь судді Артур Бєлоусов і Олександр Мірошниченко, який виступив з доповіддю: “Доступ до правосуддя на території, наближеної до зони бойових дій,очима суддів...” (матеріали презентації за посиланням: https://prezi.com/p/hjt4avn4kfzo/?present=1 )

Судовий форум став наймасштабнішим і впливовим заходом року на сході України, який об’єднав представників судової влади для обговорення актуальних питань, пов'язаних з захистом прав осіб, що постраждали внаслідок збройного конфлікту.

Формат форуму складався з сесій присвячених доступу до правосуддя на сході України та особливостям розгляду справ, пов'язаних зі збройним конфліктом; обговорення досвіду інших країн, практики Європейського суду з прав людини в контексті захисту основних прав внутрішньо переміщених осіб та доступу до правосуддя в світлі прийняття законодавчих змін.

На судовому форумі була організована виставка дитячих малюнків юних творців Донецької і Луганської областей. присвячених Дню працівників суду, серед яких представником Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ були відібрані і відзначені самі креативні роботи.

Нагороди представникам судів, які надали малюнки, вручає член АРРСУ, член організаційного комітету судового форуму, суддя Красноармійського міського суду Донецької області Софья Данилів

По закінченню судового форуму, проректор Національної школи суддів України Анатолій Васильович Костенко вручив учасникам форуму сертифікати.

Суддя-спікер Олександр Мірошниченко